Son Dakika Haberler

Şükrü Karaboğa’dan Kızıltepe’de gövde gösterisi

Şükrü Karaboğa’dan Kızıltepe’de gövde gösterisi
Okunma : 98 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa’nın seçim çalışması devam ederken partiye katılım ve destek sürüyor. Kızıltepe’de Şeyhler olarak tanınan Aydın, Yıldız, Güneş, Özel aileleri Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçti.

Kızıltepe Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan CHP Seçim Koordinasyon Merkezi önüne CHP Mardin milletvekili adayları ile birlikte gelen ailelerin ileri gelenlerine CHP Mardin İl Başkanı Mehmet Kılınçarslan ve milletvekili adayı Şükrü Karaboğa tarafından CHP rozetlerini takıldı.

“Mardin’de liyakatimizi, projelerimizi, dürüstlüğümüzü gören herkes bize katılıyor”

Burada kalabalığa bir konuşma yapan CHP Mardin milletvekili adayı Şükrü Karaboğa, ailelere desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Bugün Kızıltepe’de kadim bir aşiretimiz Cumhuriyet Halk Partisi ailesine katıldı. İnsanlar dalga dalga bize doğru geliyorlar. Dostlarımız, akrabalarımız, seçmenlerimiz ve Mardin’de bizim liyakatimizi, projelerimizi ve dürüstlüğümüzü gören herkes bize katılıyor. Seçime iki gün kaldı. Biz iktidara geliyoruz. 15 Mayıs’ta herkes Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı olduğunu görecek. Millet İttifakı’nın bu ülkeyi yönettiğini görecekler. Dalga dalga geliyor ve büyüyoruz. Biz halkımızdan liyakatimize oy vermelerini istiyoruz.” dedi.

“Biz bu ilin bütün sorunlarını biliyoruz”

Karaboğa sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz bu şehrin evlatlarıyız. Biz bu kadim Kızıltepe’nin çocuklarıyız. Biz buranın sokak ve köylerinde büyüdük. Tarlalarında büyüdük, meralarında hayvan otlattık. Biz bu ilin bütün sorunlarını biliyoruz. Bu ilçenin bütün sorunlarını biliyoruz. Bir haftadır esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Bütün köylerimizi, bütün seçmenlerimizi ziyaret ediyoruz. Bu ilin neresinde ne eksik, ne noksanlık var biliyor ve bunlara vakıfız. Bunları çözme irademiz var. Bunları çözme liyakatimiz var. Bunlar parti programımızda var. Seçilip meclise gönderildiğimizde parti programımızın takipçisi olacağız. Bu ilin sorunlarını çözmek için mücadele edeceğiz. Eğitim, bilgi ve birikimimizle yapacaklarımıza inanmanızı istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Rozet takılması ve konuşmaların ardından iki taraf CHP Seçim Koordinasyon Merkezine geçtiler.

 

Esenyurt geneli bahçe toprağı temini. De bedste action oplevelse tilbud i höganäs. Tui karpathos last minute – de beste deals van het moment.