Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Öter ’den “Yeni Yıl” mesajı

Kızıltepe hububat ticaret merkezi

Kızıltepe hububat ticaret merkezi ve Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Genel başkanı Mehmet Şerif Öter, Yeni Yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kızıltepe hububat ticaret merkezi ve Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Genel başkanı Mehmet Şerif Öter, yeni yıl mesajında “Ülkemizin ve insanlığın 2022 yılında yaşadığı büyük zorlukların ve sıkıntıların geride kalmasını, 2023 yılı sağlık, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Öter, Yeni yılın yeni bir başlangıç ve toparlanma yılı olması temennisinde bulunarak, aynı zamanda Cumhuriyetimizin de 100. Kuruluş yılı olan 2023’in başta ülkemizde,  coğrafyamızda ve tüm dünyada sağlık, huzur, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

2022 Yılını değerlendiren başkan Öter  “Tüm dünyada yaşanan küresel ekonomik kriz ve pahalılık ne yazık ki ülkemizde daha çok hissedildi, özellikle dar gelirli ve orta halli yurttaşlarımız için çok zorlu ve sıkıntılı geçti. Etrafımızda yaşanan savaşlar, siyasi ve sosyal sorunlar hala devam ediyor.

Küresel, emperyalist güçler, Özünde manevi değerlerin olmadığı, merkezinde ‘modern efendi ve köle düzeninin hâkim olacağı zayıfın ezildiği, sömürüldüğü yeni bir dünya düzenine, doğru insanlığı hızla adeta bir felakete sürüklüyorlar.

Şeytani üst aklın proje ve tuzaklarına karşı iyi ve cesur insanların birlik, beraberlik içerisinde hazırlıklı ve uyanık olmaları, Dünyanın ve insanlığın geleceği açısından hayati önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2022 Yılında yaşanan tüm sıkıntıların ve olumsuzlukların geride kalmasını, 2023 yılı başta Mardin’imize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış, kardeşlik, bolluk ve esenlik getirmesini yüce Allah’tan temenni ediyorum” dedi

Baywin güncel giriş.