Son Dakika Haberler

Şükrü Karaboğa: Çiftçimizin ucuz maliyetle kaliteli mahsul elde etmesi önceliğimiz olacak

Şükrü Karaboğa: Çiftçimizin ucuz maliyetle kaliteli mahsul elde etmesi önceliğimiz olacak
Okunma : 22 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Parti Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa, “Çiftçimizin ucuz maliyetle kaliteli mahsul elde etmesi önceliğimiz olacak.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Mardin Milletvekili Şükrü Karaboğa, saha çalışmalarını sürdürüyor. Bu Kapsamda Kızıltepe Ziraat Odası Başkanı Bedirhan Dinler’i ziyaret eden Şükrü Karaboğa, kendisi de çiftçi olduğu için bölge çiftçisinin sorunlarına vakıf olduğunu söyledi. Çiftçinin çok yüksek elektrik faturaları karşısında ezildiğini vurguladı.

Karaboğa, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler sonucunda iktidara geldiklerinde çiftçilerin de rahat bir nefes alacağını kaydetti. Çiftçiler için yapacakları programları anlatan Karaboğa, Kızıltepe Ziraat Odası Başkanı Bedirhan Dinler ile yaptıkları görüşmeye ilişkin şunları dile getirdi:

“Çiftçilerimizin tarımsal problemleri üzerine görüştük. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da belirttiği üzere çözüme kavuşturulacak ilk konu çiftçimizin artan maliyetlerini gidermektir. Çiftçimizin ucuz maliyetle kaliteli mahsul elde etmesi önceliğimiz olacak. Her köye atanacak olan Ziraat Mühendisleri de kamu görevlisi olarak görevlendirilecek.”

Milletvekili Şükrü Karaboğa’ya Mardin Milletvekili adayları Mehmet Sait Çelebi, Ömer Durak, eski milletvekili Süleyman Çelebi, İl Başkanı Mehmet Kılıçaslan ve iş insanı Bedrettin Karaboğa eşlik etti.

Istanbul sancaktepe bitki yetiştirme ışıkları. De bedste action oplevelse tilbud i höganäs. Center parcs park bostalsee last minute deals ! nu hoge kortingen.