Son Dakika Haberler

Başkan Müslümoğlu’dan yeni yıl mesajı

Başkan Müslümoğlu’dan yeni yıl mesajı
Okunma : 64 views Yorum Yap

Güneydoğu Anadolu Mısır Üreticileri ve İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanifi Müslümoğlu, yeni yılının çiftçilere hayır, bereket ve bolluk getirmesini temenni etti.

2021 yılını geride bırakıp 2022 yılına “merhaba” diyoruz. Güneydoğu Anadolu Mısır Üreticileri ve İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanifi Müslümoğlu, yayımladığı yeni yıl mesajında hayır, bereket ve bolluk dileğinde bulundu.

Başkan Müslümoğlu,  yayımladığı yeni yıl mesajında, 2022’nin çiftçi ve üreticiler başta olmak üzere, bütün insanlığa hayır ve mutluluklar getirmesini diledi.

Çiftçinin, üreticinin emeğini, alın terini koruyan, büyük yatırımlar ve Ar-Ge projeleriyle dolu bir yıl geçirmeyi umut ediyorum. 2022’ye girerken, ‘Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye’ ilkesiyle rekabetçi, teknolojik ve sürdürülebilir üretim modelleri için çiftçimizle, üreticimizle birlikte, omuz omuza çalışıp sorunlarını gündeme getirmeye devam edeceğiz.” dedi.

El kombi petek alım satımı. Özellikle bile barista kahve ile müteallik her şeyi bilmelidir. Fiyata göre sırala : düşükten yükseğe.