Son Dakika Haberler

AK PARTİ MARDİN HEYETİNDEN KIZILTEPE’YE ÇIKARMA

AK PARTİ MARDİN HEYETİNDEN KIZILTEPE’YE ÇIKARMA
Okunma : 77 views Yorum Yap

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin ve beraberlerindeki heyetle Kızıltepe ilçesinde bazı ziyaret ve programları gerçekleştirdiler.

Heyet Kızıltepe Esnaf Sanatkârlar Odası, Kızıltepe Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası, Kızıltepe Ticaret Borsası, Kızıltepe Ziraat Odası ve Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret gerçekleştirdiler.

Yapılan ziyarette sanayici işadamları ve esnafların genel durumuna ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Bunun yanında verimli topraklara sahip Mezopotamya Ovası ve GAP konuşuldu.

AK Parti hükümetinin çiftçilere ve esnaflara sağlamış olduğu desteklemeler ve kolaylıklara değinildi. Yapılan görüşmelerin ardından Kızıltepe esnafıyla bir araya gelindi. Esnaflar tek tek ziyaret edilerek hasbihalde bulunuldu.

Program yapılan taziye ziyaretlerin ardından son buldu.

The best travel pillows for taking on a long flight – tours to go. Last minute makadi bay – 100% genieten van jouw vakantie in makadi bay. 5 hour discovery cruise.