Son Dakika Haberler

Vali Mahmut Demirtaş’tan yeni yıl mesajı

Vali Mahmut Demirtaş’tan yeni yıl mesajı
Okunma : 7 views Yorum Yap

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Demirtaş, mesajında, acısıyla ve tatlısıyla bir yılı daha geride bırakırken, yeni umutlarla yeni bir yılı daha karşılamanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.

Gelişen ve büyüyen Türkiye’nin şanına yaraşır bir konumda kalmaya devam etmesi için daha fazla çalışmak ve üretmek mecburiyetinde olduklarını kaydeden Demirtaş, “Üzerimizde bulunan bu sorumlulukları yerine getirirken birlik ve beraberliğimizi daha da kuvvetlendirmeli, ülkemizin kalkınması için tüm gayretimizi ortaya koymalıyız.” ifadelerini kullandı.

Vali Demirtaş, mesajında şunlara yer verdi:

“2022 yılında da milletimize hizmet odaklı bir anlayışla hareket edeceğiz. Tarihi, mimarisi, turizmi, medeniyeti, enerji kaynakları ve daha birçok alan ve kaynakları ile masal şehir Mardin’imizin sahip olduğu tüm avantajlarını kullanarak gerçekleştirdiğimiz projelere yenilerini de ekleyerek kentimizin hak ettiği değere kavuşması en önemli hedefimiz olacaktır. Bu konuda, kamu kurum ve kuruluşlarımız ile sivil toplum kuruluşlarının ortak bir amaca sahip olması, en büyük gücümüz.”

Gebze makinalı Şap uygulaması 05393813827 gebze Şap ustası. Özellikle bile barista kahve ile müteallik her şeyi bilmelidir. Kruvaze uzun saten abiye lacivert.