Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Mardin İl Başkanlığı’ndan HÜDA-PAR İl Başkanlığı’na ziyaret

AK Parti Mardin İl

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle HÜDA-PAR Mardin İl Başkanlığı’nı ziyaret ettiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle HÜDA-PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik ve teşkilatıyla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ziyarete ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Aynı görüş ve hizmetler dâhilinde tarafımızı Türkiye’den, kalkınmadan yana kullananlar olarak aynı nokta dâhilinde bir arada olmamız mutluluk vericidir. Bizleri aynı noktaya getiren ilkelerimiz doğrultusunda yeni Türkiye Yüzyılı için hep birlikte mücadele edeceğiz. Türkiye, 21 yıllık AK Parti iktidarları sayesinde sürekli gerçekleştirdiği kazanımlarla dünyada söz sahibi olan sayılı ülkeler arasında yer almaktadır.

Amaçları olmayan, boş vaatler üreten, sadece iktidar olma hırsıyla sözde siyaset yapan mecraların geçmişte olduğu gibi bundan sonrada ülkenin gelişimi adına yapacakları herhangi bir hizmetleri olmayacaktır. Hep birlikte yapacağımız etkin çalışmalarla, 14 Mayıs’ ta aldığımız oy oranını daha da yükselterek 28 Mayıs seçiminden zaferle çıkacak ve inşallah tarihi bir başarıya imza atacağız.” dedi.

HÜDA-PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik açıklamalarında, “Yeni Türkiye Yüzyılı için yaptığımız ittifak neticesinde tam olarak istediğimiz sonuca ulaşamasak ta Allah’ın izniyle 28 Mayıs’ta daha da kenetlenerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir farkla seçtirmek için tüm teşkilatlarımızla sahadayız ve elimizden gelen her çabayı sarf etme gayretinde olacağız. 14 Mayıs seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, hem de 28 Mayıs seçim sonuçlarının tekrar Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik olumlu şekilde gerçekleşmesiyle Türkiye Yüzyılı kapsamında zaman kaybetmeksizin ülkemizi Allah’ın izniyle daha ileriye götürme çabası içerisinde olacağız. Özelde de HÜDA-PAR milletvekillerimizle birlikte ülkemizin selameti ve refahı için ne gerekiyorsa yapacağız. Şu çağrımızı bir kez daha yineliyoruz. Ülkemizin geleceği, yapılan tüm hizmetlerin heba olmaması için tüm vatandaşlarımızı 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye davet ediyorum.”