Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Seçim çalışmasından dönen Kahraman’a coşkulu karşılama

Mardin’in Mazıdağı ilçesinde seçim

Mardin’in Mazıdağı ilçesinde seçim çalışması yürüten Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, “Halkımız sabırsızlıkla 14 Mayıs sabahını bekliyor” dedi. Kızıltepe Seçim Koordinasyon Merkezi’ne dönen Kahraman, büyük bir coşkuyla karşılanması dikkat çekti.   

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, seçim çalışmasının bugünkü durağı Mazıdağı ilçesi oldu. Esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla buluşan Kahraman, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için destek istedi.

Çalışmalarını “Mardin aşkıyla, bağımsız ruhla” sloganıyla yürüten 28. Dönem Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımda bulundu:

MAZIDAĞI HALKI HER ŞEYİN BİLİNCİNDE’

“Mazıdağı ilçemizde esnaf ve halkımızla bir araya geldik. Esnafımızın ve halkımızın içi dolu… Halkımız sabırsızlıkla 14 Mayıs sabahını bekliyor. Mazıdağı halkı her şeyin bilincinde ve farkındadır. Mazıdağı halkı ile istişare ve görüşmelerimiz devam edecektir. Programımız süresince bizlere mihmandarlık eden gönüldaşlara, ilgi ve alakası ile bizi mutlu eden Mazıdağı Halkına teşekkür ediyorum.”

‘SEVGİLİ HALKIMA MİNNETTARIM’

Mazıdağı’nda seçim çalışmasının tamamladıktan sonra Kızıltepe Seçim Koordinasyon Merkezi’ne akşam dönen Kahraman’ı yüzlerce kişi karşıladı. Kahraman, “Bu akşam Seçim Ofisi önüne adeta çıkarma yapan ve Mazıdağı programından gelişimi bekleyip coşkulu şekilde karşılama yapan sevgili halkıma minnettarım” dedi.