Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Park Hastanesi bu yıl da gazetecilerin sağlığını unutmadı

Mardin Park Hastanesi 10
Mardin Park Hastanesi 10 Ocak Gazeteciler Gününe Özel il ve ilçelerde görev yapan gazetecilere ücretsiz Check-up hizmeti verildi.

Hastanenin Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, tarafından karşılanan gazeteciler, kendilerine uygulanılacak Check-Up için hasta yönlendirme görevlilerinin refakatinde ilgili birimlere götürülerek ilgili tetkik ve muayeneye tabii tutuldu.

Bünyesinde 35’i Uzman doktor, 130 Sağlık personeli, toplamda ise 320 personeli ile Mardin’de kurulan ilk Özel Hastane olma özelliği taşıyan Mardin Park Hastanesi; 68 hasta yatağı, 33 kuvözlü yeni-doğan yoğun bakım, 30 yetişkin yoğun bakım ve daha birçok sağlık hizmetiyle Mardin ve çevre illere hastalara hizmet veren Özel Mardin Park Hastanesi şehirde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine ücretsiz Check-up hizmeti vererek bölgede bir ilke imza attı.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı ve Mardin Life Gazetesi Yazı işleri Müdürü Kadir Üründü, Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Halit Solhan, Mardin Life Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş, Demirören Haber Ajansı Mardin temsilcisi Mehmet Salih Keskin, Kır’atım Gazetesi temsilcisi Mustafa Erkar ile ilçede görev yapan bir çok ulusal ve yerel medya temsilcisi geleneksel hale getirilen Check-up hizmetinden yararlandı.

Özel Mardin Park Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, Gece gündüz demeden görevleri başında olan gazetecilerin sağlıklı bir bünyeye sahip olmaları için kurumsal olarak imkanları dahilinde destek oluyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Gazetecilerin zor ve meşakkatli bir görev yaptığına işaret eden Ersöz, ‘’Halkın haber alma hakkını zor şartlar altında yerine getiren basın mensupları kamuoyunu gelişmelerden haberdar etme adına önemli bir kamu görevini yerine getiriyorlar. Bu özel günlerinde Mardin’de görev yapan basın mensuplarımızın sağlıklı bir bedene sahip olmaları ve bunu sosyal yaşamlarına da pozitif anlamda yansıtabilmeleri açısından kurumsal olarak bir nebze de olsa katkıda bulunmak istedik. Bu özel günlerinde Mardin Park Hastanesi olarak; basın mensuplarımıza bu günümüzü ayırarak onları Check-up’tan geçirme kararı aldık ve bu uygulamayı üç yıldır gerçekleştirerek, geleneksel hale getirdik. Misafirimiz olan gazetecilerimizi yöneticilerimizin şahsında bugün ağırlıyor olmaktan ve ilgili tetkikleri uyguluyor olmaktan dolayı son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Check-up uygulamamızın sonunda çıkan tetkikler ve sonuçlar gösteriyor ki; Maşallah bütün gazetecilerimiz, tıpkı karakterleri gibi, sağlıklı bir beden ve bünyeye sahipler. Bütün gazetecilerimize bundan sonraki yaşamlarında da tıpkı bugünkü gibi sağlıklı bir yaşam diliyoruz. Basın mensuplarımıza hastanemizin kapıları her zaman ardına kadar açıktır.” diye konuştu.

Mardin Özel Park Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, Gazetecilere yönelik yapılan Check-up uygulamasının ardından hastane yönetimi adına gazetecilere iyi dileklerini iletti.