Son Dakika Haberler

Mardin’de elektrik kesintisi uyarısı

Mardin’de elektrik kesintisi uyarısı
Okunma : 78 views Yorum Yap

Mardin’in Artuklu, Kızıltepe ve Mazıdağı ilçelerine bağlı kırsal mahallelerde yapılacak çalışmalar nedeniyle elektrik kesintilerine gidileceği duyuruldu.

Dicle Elektrik Dağıtım Şirketi tarafından yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

“Dikmen-l Trafo Merkezi barası ile irtibatlı Fİ 3 Yumurcak fideri üzerinde bulunan trafolarda özel müşteriler ekipleri tarafınca, sahada vatandaşın sayaç ve modemlere müdahalesi sonucu devre dışı kalan ve okunamayan modem teçhizatlarının düzeltilmesi için yapılacak olan saha çalışmaları nedeniyle 07.08.2023 günü 13:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğnıltusunda Kızıltepe İlçesinden; Bağrıbütün, Tıraşlı ve Yumurcak Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Etifosfat Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 TRT Çınar fideri üzerinde bulunan trafolarda 3. seviye bakım ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 07.08.2023-13.08.2023 günleri arası 07:3017:30 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır, Bu çalışmalar doğrultusunda Mazıdağı İlçesinden; Karaalanı, Gürgöze, Ömürlü, Arıköy, Ortaklı, Yukarı Konak, Yeşilköy, Duraklı, Kebapçı, Derecik, Aksu, Tarlacık, Kemerli, Bahçecik, Şenyuva, Engin, Dikyamaç, Yaprak Başı ve Düzova Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Mardin-I Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F3 Akıncı fideri üzerinde bulunan trafolarda yüklenici firma ekipleri tarafınca yapılacak olan tesis çalışmaları nedeniyle 07.08.2023 ve 08.08.2023 günleri 08:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Artuklu İlçesinden; Akıncı, Alakuş, Arpatepe, Buğday, Dibektaş, Hüyüklü, Karademir, Kuyulu, Küçükköy, Nur (Akıncı), Ortaköy, Yukarıaydınll, Yukarıhatunlu, Çalışlı, Çatak, Çıplaktepe, Çukuryurt Mahalleleri ve Yeşilli İlçesinden; Zeytinli Mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir.”

Offre exclusive de tatouage au studio france tattoo box à avignon ! 2 heures pour 99€ tattoo box. Mac os sonoma با ویژگی های جدید معرفی شد. General feurstein straße 5, 6020 innsbruck, austria.