Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ortaköy’de sıcak asfalt sevinci

Mardin Artuklu Belediye Başkanı

Mardin Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, Ortaköy Mahallesinde yapımı süren yol asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Artuklu Belediyesi ve Mardin Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile kırsal Ortaköy Mahallesinde başlatılan yol asfaltlama çalışmaları sürüyor.

Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, Meclis Üyeleri ve Fen İşleri Müdürü Metin Demircan ile birlikte yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Mahalledeki sokakları tek tek gezerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Tatlıdede, mahalle sakinlerinin taleplerini de dinledi. Başkan Tatlıdede, diğer eksikliklerin de giderilmesi için ekiplere talimat verdi.

Ortaköy’deki çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlamayı ve halkın hizmetine açacaklarını ifade eden Başkan Tatlıdede, şunları söyledi:

“Kısa bir süre önce Artuklu Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde Ortaköy’de oturan vatandaşlarımızın en çok dert yandığı yol sorunlarını ortadan kaldırmak için hummalı çalışma içerisindeyiz. İnşallah en kısa zamanda bitirip, vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Vatandaşlarımız herşeyin en iyisini hak ediyor, biz de bu anlayış ile elimizden ne geliyorsa fazlasıyla yapıyoruz. İlçemizde inşallah hizmetin gitmediği tek bir mahalle, köy ve mezra kalmayacak inşallah. Ekip arkadaşlarımız şuan ilçenin birçok noktasında faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.”

Ortaköy Mahalle sakinleri de yapılan çalışmalarından dolayı Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede’ye teşekkür etti.