Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızıltepe Belediyesi ile yetkili sendika arasında “zam protokolü” imzalandı

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, işçilere en düşük maaşın 5 bin 250 TL olacağının müjdesinin ardından belediye ile sendika arasında “zam protokolü” imzalandı

Kızıltepe Belediyesi geçen hafta karla mücadelede yoğun mesai harcayan personellerine yönelik yemek ve teşekkür belgelerinin dağıtılacağı bir program düzenledi.

Geçtiğimiz günlerde belediye işçileri ile bir araya gelene ve burada işçilere zam müjdesi veren Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, İşçilere en düşük maaşın 5 bin 250 TL olacak protokole imza attı.

Kızıltepe Belediyesinde düzenlenen imza töreninde Belediye işçi maaşlarının en düşük 5.250 olması ile ilgili Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam ile Hak İş Sendikası arasında protokol imzalandı.

Yapılan protokol ile ilgili olarak Çam: “Yaptığımız görüşmeler neticesinde çalışanlarımızın yanında olduğumuzu belirmek istedik ve bu sene Ocak ayı itibariyle en düşük maaşımızı 5 bin 250 TL olarak gerçekleştiren protokole imza attık. Herkese hayırlı olsun.” dedi.