Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dündar: Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızla buluşturmak için gerekli bütün tedbirleri aldık

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Dündar, mesajında, “Koronavirüs salgını nedeniyle 2019 yılı Mart ayı ortasından itibaren online eğitime geçen okullarımızda yeniden yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Eğitim-öğretim yılına başlarken, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerinin ve büyük fedakârlıklarla, yurdun her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaştığımı belirtmek isterim.” dedi.

“Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızla buluşturmak için gerekli bütün tedbirleri aldık” diyen Dündar, şunları söyledi:

“Kuşkusuz, toplumun eğitimini daha ileri düzeye çıkarmak ve eğitim kalitesini artırmak noktasında hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Eğitim – öğretim camiası ile birlikte ülkemizi bu alanda çok daha üst noktalara taşımanın gayretinde olmalıyız. Pandemi dönemi için yapılması gereken bütün hazırlıkları tamamladık. Bu süreçte daima iş birliği içinde sağlıklı ve düzenli bir iletişimle, istişare içerisinde zorlu günleri geride bırakacağımıza ve bunu başaracağımıza inanıyorum.   Bu duygu ve düşüncelerle, 2021-2022 eğitim öğretim yılının, başta sevgili öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.”