Son Dakika Haberler

Millet İttifakı partilerinden CHP’ye destek ziyareti

Millet İttifakı partilerinden CHP’ye destek ziyareti
Okunma : 30 views Yorum Yap

Mardin’de, Gelecek Partisi ve Deva Partisi heyetleri, CHP Mardin Milletvekili adayı Şükrü Karaboğa’nın Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

14 Mayıs tarihinde yapılacak 28. Dönem milletvekili seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin Milletvekili adayı Şükrü Karaboğa Kızıltepe ve Artuklu’dan sonra Derik’te de Seçim Koordinasyon Merkezi açmıştı.

Gelecek Partisi ve Deva Partisi heyetleri, CHP Mardin Milletvekili adayı Şükrü Karaboğa’nın Kızıltepe’de açtığı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

Millet İttifakı’nın içinde yer alan partilerin heyetlerini CHP Mardin Milletvekili adayları Mehmet Sait Çelebi, Şükrü Karaboğa, Ömer Durak; Süleyman Çelebi, İl Başkanı Mehmet Kılıçaslan karşıladı.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan CHP Mardin Milletvekili adayı Şükrü Karaboğa, “Gelecek Partisi ve Deva Partisi heyetleri Kızıltepe Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret etti.  Buradan tekrar belirtmeliyiz. Millet ittifakımızın listesi Cumhuriyet Halk Partimizin listesidir. Millet ittifakımızın adayları Cumhuriyet Halk Partimizin adaylarıdır. Bizler de bütün Mardin halkını temsil etmeye geliyoruz.” dedi. (Mehmet Salih Keskin/Kızıltepe)

Last minute hotel deals. Tui valencia last minute – de beste deals van het moment. Hvad er tandem kitesurfing i københavn, brøndby ?.