Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Michelin hafif ticari araç lastiklerini müşterileri ile buluşturdu

Tanlar Otomotiv- Michelin lastikleri

Tanlar Otomotiv- Michelin lastikleri yetkili bayisi olarak hafif ticari araç lastiği müşterileri ile Mardin’de buluştu.

Mardin’de 2 şubesi bulunan Tanlar Otomotiv; müşterilerine hafif ticari lastiği segmentindeki daha uzun kilometre ve daha düşük yakıt tasarrufu sağlayan Michelin Agilis Crossclimate ve Michelin Agilis 3 lastiklerini Mardin Kızıltepe Taşımacılar Kooperatifindeki etkinlikte dolmuş şoförleri ile buluşturdu.

Sağlam yapısıyla özellikle şehir içi sürüşlerde sıklıkla karşılaşılan kaldırım darbeleri gibi risklere azami dayanıklılık sağlayan Agilis CrossClimate, kamyon lastiği teknolojilerinden esinlenerek üst yanak çevresine eklenen özel bloklar sayesinde esnekliğinden ödün vermeden performansını katlıyor.

Michelin Agilis CrossClimate lastiklerinin sırt deseni ödüllü CrossClimate+ binek araç lastiğinden ilham alınarak tasarlandı. CrossClimate’ın iki katmandan oluşan yenilikçi lastik sırtı, lastiğe aktarılan ısıyı en aza indiriyor ve zorlu koşullarda dahi lastiğin ısınması azaltıyor. Bu sayede lastiklerden azami performans alınabiliyor.

Michelin Agilis 3 lastikleri ise hem uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı hem de çevre dostu özellikleri ile ön plana çıkıyor. Michelin, “Daha fazla verimlilik ve çevre duyarlılığı” vizyonunu bütün segmentlerdeki ürünleri için uygulamaya koyuyor.

Yenilikçi kauçuk bileşenin yanı sıra derin ve U biçimli kanallara da sahip olan Michelin Agilis 3, böylelikle ıslak hava koşullarında da yüksek fren performansı ile güvenli ve konforlu bir yolculuk vaat ediyor. Kamyon lastikleri için geliştirilen ve ilk kez hafif ticari araç lastiğinde kullanılan aşınmaya karşı üstün direnç gösteren kauçuk bileşen ve lastik sırtına taş sıkışmasını engelleyen patentli teknoloji sayesinde Agilis 3, kullanıcılara uzun ömür ve sağlamlık sunuyor.