Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Memur-Sen heyetinden Vali Akkoyun’a ziyaret

Memur-Sen Mardin İl Başkanı

Memur-Sen Mardin İl Başkanı Abdulselam Demir ve beraberindeki heyet, Mardin Valiliği’ne atanan Tuncay Akkoyun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Memur-Sen Mardin İl Başkanı Abdulselam Demir ve il yönetimi, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Mardin Memur-Sen İl Başkanı Abdulselam Demir, Mardin Emekli Memur-Sen İl temsilcisi Salih Çalhan, Mardin engelli Memur-Sen İl temsilcisi Tekin oruç, Mardin genç memur sen il temsilcisi Bilal Ocakhanoğlu, Mardin Büro Memur-Sen şube başkanı ümit unat, Mardin Diyanet sen şube başkanı Abdulkadir Kurtuluş, Mardin Saglik-Sen şube başkanı Abdullah Saruhan, Mardin Bembirsen il temsilcisi Ahmet Tulga ve Mardin birlik Haber sen il temsilcisi Bedia Burak Dal katıldı.

Ziyarette, Başkan Demir, Vali Akkoyun’a yeni görevinde başarılar diledi ve Memur Sen’in çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Karaman Valiliği’nden Mardin’e atanan Tuncay Akkoyun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Demir ve beraberindeki heyete de teşekkür etti.

Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.