Son Dakika Haberler

Maç bitti taş yağmuru başladı

Maç bitti taş yağmuru başladı
Okunma : 81 views Yorum Yap

Mardin 1. Amatör Küme Maçınıda karşı karşıya gelen Kızıltepe 47 Spor ile Nusaybinspor arasında oynanan liderlik maçının ardından kavga çıktı.

Mardin İstasyon Mahallesi’nde bulunan Büyükşehir Belediyesi Spor Tesislerinde Mardin 1. Amatör Kume liderlik maçında namağlup olan Kızıltepe 47 Spor ile Nusaybin Beldiye spor takımları karşı karşıya geldi.

İki takımın stadının da bakımda olması nedeniyle İstasyon Mahallesi’ndeki spor tesislerinde Evsahibi unvanıyla Nusaybinspor ile Kızıltepe 47 Spor arasında oynanan liderlik müsabakası oldukça gergin bir havada gerçekleşti.

Evsahibi takım olma unvanıyla Nusaybinspor’un taraftarlarının tribünlere alındığı maçta, Kızıltepe 47 Spor’un taraftarları ise maçı tel örgünün gerisinden izleyebildi.

Maç boyunca birbirlerine üstünlük kuramayn takımların futbolcuları da gerginlikten nasibini aldı. Başladığı gibi 0-0’lık skorla tamamlanan maçın ardından taraftarlar arasında kavga çıktı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte; Nusaybinsporlu futbolcular ile Kızıltepesporlu Futbolcular arasında sahada başlayan kavga taraftarlarla devam etti.

Yaralı futbolcu ile antrenör tedavi altına alındı

Nusaybin Belediyespor’lu futbolcu ve yöneticilerin saha içinde karıştığı kavgada yaralanan Kızıltepe 47 Sporlu futbolcu ile Kızıltepe 47 spor Antrenörü Hasan Ablak aldıkları yara nedeniyle Mardin Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınırken, Kızıltepesporlu 8 futbolcu ise Kızıltepe Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu aldı.

Küfürlerle başlayan kavga taraftarların birbirlerini taş fırlatmalarıyla devam etti. Adeta taş yağmurunun yaşandığı stad çevresindeki kavgaya polis tazyikli suyla müdahele etti.

太美了 – 牛八卦. Traffic + leads = a whole lott.... Link.