Son Dakika Haberler

Kaymakam Cıdıroğlu’nun “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü” mesajı

Kaymakam Cıdıroğlu’nun “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü” mesajı
Okunma : 14 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Cıdıroğlu, mesajında, “Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından düzenlenen 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi,  asırlar boyunca milli hafızalardan çıkmayacaktır.  251 kardeşimizin şehit düştüğü, 2 bin 194 kardeşimizin ise gazi olduğu darbe girişimine direnen milletimiz başarısıyla bugünü tarihe altın harflerle yazdı.

Açılan ateşlere, atılan bombalara, yöneltilen tehditlere, gözlerinin önünde şehit edilen vatandaşlarımıza rağmen meydanı darbecilere bırakmayarak mücadele eden milletimiz, iradesine ve demokrasisine sahip çıktı. Demokrasi zaferiyle sonuçlanan bugün dünyaya örnek olmakla kalmadı ilham kaynağı da oldu.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutluyor, demokrasi için can vermiş tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor; kahraman gazilerimize, uzun ömürler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Offre exclusive de tatouage au studio france tattoo box à avignon ! 2 heures pour 99€ tattoo box. واهد. Best kadın sayfa 3 / 5 kadınlara dair herşey.