Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti adayı Faruk Kılıç’tan Midyat’ta gövde gösterisi

AK Parti Mardin Milletvekili

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarına Midyat ilçesiyle devam etti. Adeta gövde gösteri yapan Kılıç, ilçe halkı tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Seçim çalışmaları kapsamında ilçeleri ve kırsal mahalleleri karış karış gezen AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, bugün Midyat ilçesindeydi. Ziyaret ettiği her noktada halkın büyük teveccühüyle karşılaşan Kılıç, hem Cumhurbaşkanı Erdoğan için hem de kendileri için destek istedi.

Midyat ve Estel’de esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Kılıç,  hayırlı ve bol kazançlar dileklerini iletti. İlçede birçok mahalleyi ziyaret eden muhtarlarla görüşen Kılıç, yaptığı hane ziyaretlerinin ardından ilçeden ayrıldı. Kılıç’a, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin de eşlik ettiği görüldü.

Ziyaretine ilişkin gazetecilere açıklama yapan Kılıç, vatandaşlara yönelik ziyaretleri sürdüreceklerini ifade ederek, şunları söyledi:

“Ziyaretlerimiz boyunca esnaf kardeşlerimizle yaptığımız görüşmede gelen her talebi can kulağıyla dinleyerek çözüm noktasında bu konuları çözme gayreti içerisinde olacağız. Midyat bugün bizi bağrına bastı, bizler vatandaşlarımızın samimiyetine inanıyor ve güveniyoruz. Hizmetlerimizin sahada karşılık bulduğunu görüyoruz. Şimdi daha güçlü hizmetlerle vatandaşlarımızı buluşturacağız. 2023’e ‘doğru adam doğru ellerle’ zaferle gireceğimize inanıyoruz.” dedi.

Baywin güncel giriş.