Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin’de elektrik kesintisi duyurusu

Mardin’in Kızıltepe, Derik, Mazıdağı

Mardin’in Kızıltepe, Derik, Mazıdağı ve Artuklu ilçelerinde elektrik kesintisine gidileceği duyuruldu.

Mardin Valiliği, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Mardin il Müdürlüğü tarafından yapılacak kesintiler ile ilgili yaptığı duyuruda, şu ifadelere yer verildi:

“Dikmen-I Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F 16 Denktaş fideri üzerinde bulunan trafolarda özel müşteriler ekipleri tarafınca yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 02.08.2023 günü 13.00-16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır, Bu çalışmalar doğmltusunda Derik ilçesinden; Adak, Ahmetli, Alibey, Balova, Denktaş, Doğancı, Hayırlı, Kocatepe, Kuyulu, Çataltepe ve Çağıl Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Etifosfat Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 TRT Çınar fideri üzerinde bulunan trafolarda 3. seviye bakım ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 31.07.2023-06.08.2023 günleri arası 07:3017:30 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Mazıdağı İlçesinden; Karaalanı, Gürgöze, Ömürlü, Arıköy, Ortaklı, Yukarı Konak, Yeşilköy, Duraklı, Kebapçı, Derecik, Aksu, Tarlacık, Kemerli, Bahçecik, Şenyuva, Engin, Dikyamaç, Yaprak Başı ve Düzova Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-l Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F10 Köseveli ve F11 Kocatepe fiderleri üzerinde bulunan trafolarda özel müşteriler ekipleri tarafınca yapılacak olan çalışmalar nedeniyle söz konusu fiderlerde 03.08.2023 günü 13:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Alibey, Atlı, Balova, Beşbudak, Çağıl, Çataltepe, Denktaş, Hayırlı, Issız, Kocatepe, Konak, Kovalı, Köseveli, Oltaca, Soğukkuyu Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektin

Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F11 Gökçe fideri üzerinde bulunan trafolarda yüklenici firma ekipleri tarafınca yapılacak olan tesis çalışmaları nedeniyle 03.08.2023, 04.08.2023, 05.08.2023 ve 06.08.2023 günleri 10:00-13:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Ekinlik, Elbeyli, Eskin, Eymirli, Turgut Özal, Yoldere, Çamlıca, Çetinler Mahalleleri; Artuklu İlçesinden Gökçe Mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir.

.

Mardin-l Trafö Merkezi barası ile irtibatlı F 14 Tugay fideri üzerinde bulunan trafolarda özel müşteriler ekipleri tarafınca yapılacak Olan çalışmalar nedeniyle 04.08.2023 günü 08:00-18:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Artuklu İlçesinden: Ofis, Göllü, Avcılar, İstasyon, Acar, Yaylı, Çiftlikköy, Aşağıazıkll, Yukarıazıkll Osb Mahalleleri; Kızıltepe İlçesinden: Yukarıazıkll Mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F2 Başak ve F16 Halkalı liderleri üzerinde bulunan trafolarda özel müşteriler ekipleri tarafınca yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 04.08.2023 günü 13:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Akyazı, Akyüz, Alemdar, Altıntoprak, Arıtepe, Aslanlı, Barış, Başak, Bektaş, Büyüktepe, Demirci, Gümüşdere, Güneştepe, Günlüce, Hakverdi, Halkalı, Işıklar, İpek, Karakuyu, Katarlı, Kengerli, Sanayi, Sandıklı, Yayıklı, Yolüstii Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Etifosfat Trafo Merkezi barası ile illibatll F2 Mazıdağı Köyler fideri üzerinde bulunan trafolarda özel müşteriler ekipleri tarafinca yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 05.08.2023 günü ve 08:00-18:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Mazıdağı İlçesinden; Kocakent, Bahçecik, Şenyuva, Engin, Dikyamaç, Yetkinler, Yücebağ, Karataş, Arısu, Balpınar, Gümüşyuva, Sakızlı, Üçkuyu, Burç, Göktaş, Akıncılar, Şerefli, Meşeli, Yazçiçeği, Atalar, Evciler, Konur, Meşeli, Sağmal, Yalınağaç, Çayönü ve İkisu Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Etifosfat Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 TRT Çınar fideri üzerinde bulunan trafolarda özel müşteriler ekipleri tarafınca yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 05.08.2023 günü ve 08:00-18:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Mazıdağı İlçesinden; Karaalanı, Gürgöze, Ömürlü, Arıköy, Ortaklı, Yukarı Konak, Yeşilköy, Duraklı, Kebapçı, Derecik, Aksu, Tarlacık, Kemerli, Bahçecik, Şenyuva, Engin, Dikyamaç, Yaprak Başı ve Düzova Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.”