Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tekvandonun yıldızları Mardin’de buluştu

Mardin Gençlik ve Spor

Mardin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen 2023 Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Türkiye Yarı Finalleri müsabakaları düzenlenen açılış seremonisi ile başladı.

Artuklu Spor Salonu’nda yapılan yarı final müsabakaları saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Türkiye’nin 20 ilinden gelen 400 sporcu, farklı sıkletlerde madalya kazanarak finale kalmak için mücadele edecek. Açılış seremonisine Mardin Vali Yardımcısı Muhammed Taha Canpolat, Türkiye Tekvando Federasyonu As Başkanı Seyfullah Özdemir, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Mehmet Yiğit ve çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye Tekvando Federasyonu As Başkanı Seyfullah Özdemir, açılışta yaptığı konuşmasında Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Türkiye Yarı Finalleri’nin kadim şehir Mardin’de düzenlenmesinden memnuniyet duyduğunu belirtti, yetkililere teşekkür etti. Yarı finalleri maçlarında dereceye girenlerin Sinop’ta düzenlenecek şampiyonaya katılacaklarını aktaran Özdemir, sporculara başarılar diledi.

Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Mehmet Yiğit, 2023 Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Türkiye Yarı Finalleri müsabakalarına 20 ilden 400 sporcunun katılacağını ve tüm sporculara başarılar dilediğini belirtti.

Açılış konuşmaların ardından müsabakalara geçildi. Maçların sonunda dereceye girenlere ödülleri verilecek.