Son Dakika Haberler

Doğu Perinçek Kızıltepe’ye geliyor

Doğu Perinçek Kızıltepe’ye geliyor
Okunma : 242 views Yorum Yap

Vatan Partisi Mardin il Başkanı Zeynettin Bozan, genel başkanlarının elektrik sorunu nedeniyle 3 Eylül Cuma günü Kızıltepe’ye geleceğini duyurdu.

Yazılı basın açıklaması yapan Vatan Partisi Mardin il Başkanı Zeynettin Bozan, çiftçilerin ve köylülerin “DEDAŞ TERÖRÜNE” teslim edildiğini ileri sürdü.

 

“Bölgemizde Dedaş’ın uyguladığı borç terörü vardır.” diyen İl Başkanı Bozan, “Borcu olanın da olmayanın da elektriği keyfi şekilde kesilmektedir. Faturalarda da keyfi uygulamalar yaşanmaktadır” diye konuştu.

Bozan, “Gübre, mazot, tarım ilacı ve tohuma gelen zamlar yetmezmiş gibi elektrik kesintileri ve elektrik ücretleriyle üreticilerimiz, üretemez hale getirildi. Bunun yanında Dedaş, çiftçimizin borçlarına mahsuben ziraat bankasında yatan hibelerine el koyuyor. Vatan Partisi olarak bunu kabul etmiyoruz. Üreticimiz de köylümüz de Mardin de sahipsiz değildir. Elektrik dağıtım kurumu derhal kamulaştırılmalıdır ve Dedaş terörüne son verilmelidir. Genel Başkanımız Doğu Perinçek, elektrik sorununun çözümü ve üretimin önündeki diğer engelleri kaldırmak üzere 3 Eylül Cuma günü saat: 15.00’te Kızıltepe’ye geliyor.” ifadelerini kullandı. (Mardin İpekyolu Gazetesi)

 

دام. Best kadın sayfa 2 / 5 kadınlara dair herşey.