Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin Spor’un teknik direktörü Mehmet Akbulut oldu

Mardin 1969 Spor, anlaştığı

Mardin 1969 Spor, anlaştığı başarılı teknik direktör Mehmet Akbulut ile sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerinde 55 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Akbulut için düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Nasır Duyan, Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan katıldı.

Atılan imzaların ardından konuşan Başkan Nasır Duyan,  “2021-2022 sezonunda takımımız çalıştıracak olan Sayın Mehmet Akbulut’a teşekkür ederiz. İnşallah yeni bir sayfa açacağız ve takımımız bir çıkış yakalayacak.” dedi.

Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan ise “Yeni teknik direktörümüze başarılar diliyorum. Takımımız eksiklerini tamamlayarak başarıya gidecektir, buna inancımız tamdır. Futbolcularımıza da inanıyoruz.” diye konuştu.

Teknik direktör Mehmet Akbulut da “Mardin 1969 Spor’u layık olduğu yere getireceğiz. Kısa sürede çok önemli 3 maçımız var. Bu 3 maçımızdan iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Deplasmanda güçlü takımları yenebileceğimize inanıyorum. Yeter ki birbirimize inanalım.” açıklamasını yaptı.

“Bu takım el birliğiyle güzel yerlere gelecek”

Futbolculara da seslenen Akbulut, “Ben sizi tanıdığım için buradayım. Bu işin olacağına inandığım için buradayım. Bu takım el birliğiyle güzel yerlere gelecek ben buna inanıyorum. Eksiklerimiz üzerine çalışacağız. Ben bu takıma inanıyorum.” diye konuştu.

Öte yandan Mehmet Akbulut’ın yardımcılıklarını İbrahim Halil Yiğit ve Murtaza Işıktekiner yapacak.