Son Dakika Haberler

Mardin Artuklu Üniversitesi ‘Deprem ve Yapı’ semineri düzenliyor

Mardin Artuklu Üniversitesi ‘Deprem ve Yapı’ semineri düzenliyor
Okunma : 23 views Yorum Yap

Mardin Artuklu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi tarafından ‘Deprem ve Yapı’ başlığıyla çevrimiçi seminer düzenlenecek.

13 Nisan Perşembe günü Mardin Artuklu Üniversitesi YouTube Kanalı üzerinden gerçekleştirilecek olan seminer saat 15.00’da başlayacak. Deprem ve Yapı Seminerinde ‘6 Şubat 2023 Kahramanmaraş Depremlerinde Tarihi Binalarda Oluşan Hasarlar’, ‘Türkiye’deki 6 Şubat Depremlerinin Postsismik Etkileri ve Gözlenen Yapısal Hasarlar’, ‘Mardin ve Civarının Depremselliği’ konuları ele alınacak.

Seminere Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve Mardin Artuklu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Alanından alanında uzman hocalar katılacak.

Mardin Artuklu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Rojat Aksoy Işık moderatörlüğünde gerçekleşecek seminere İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer Dabanlı, Mardin Artuklu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Dr. Öğretim Üyesi Tahir Ateş ve Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Öğretim Üyesi Dr. Selda Altuncu Poyraz konuk konuşmacı olarak katılacak.

 

Last minute hotel deals. Tui valencia vakantie aanbod. De bedste action oplevelse tilbud i höganäs.