Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahraman’dan Mardin halkına teşekkür mesajı

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Mardin halkının gösterdiği duruşun takdire şayan olduğunu söyledi.

Seçim propaganda döneminde gerçekleştirdiği miting ve yürüyüşler ile dikkatleri üzerine çeken Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, teşekkür mesajı yayımladı.

14 Mayıs’ta yapılan genel seçim sonuçlarının Mardin’e ve Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyen Kahraman, ellerindeki veriler ve kesin olmayan sonuçlara göre; Mardin genelinde geçerli olan 22.340 oy ve geçersiz sayılan, hesaba katılmayan, sonuca yansımayan binlerce oyları ile birlikte ciddi bir destek aldıklarını söyledi.

“SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRMEKTE KARARLIYIZ”

Kahraman, “Seçim kampanyamız boyunca desteklerini bizden esirgemeyerek ve bu desteği sandığa güçlü bir biçimde yansıtarak Mardin’de üçüncü bir yolun var olduğunu göstermiş bulunmaktasınız.  Tercihlerini bizden yana kullanması muhtemel olan ve kitle halinde hareket edeceği belli olan kesimlerin temsilcilerine birebir yapılan markajlara, tüm engellemelere ve baskılara rağmen Mardin halkının gösterdiği bu duruş takdire şayandır. Daha adil bir seçim ortamı sağlanmış olsaydı sonuçların sandığa daha farklı yansıyacağının hepimiz farkındayız. Örgütlü teşkilat, kurumsal kimlik, büyük parti bütçeleri ve bürokrasi desteği olmamasına rağmen gösterilen bu teveccüh, açtığımız bu yolun ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu herkese göstermiştir. Bize yüklemiş olduğunuz bu sorumluluğun gereğini söz vermiş olduğumuz gibi yerine getirmekte kararlıyız.” dedi.

“HALKA HİZMET ETMEK İÇİN MAKAM, MEVKİ VE ROZETE İHTİYACIMIZ YOK”

Herhangi bir makam, mevki ve rozet sahibi olmak amacıyla yola çıkmadıklarını kaydeden Kahraman, halka hizmet etmek için de bunların hiçbirine ihtiyaçlarının olmadığını söyledi. Kahraman, “Nitekim yüzyıllardır gelen köklü geleneğimizin bize yüklemiş olduğu misyon da bunu gerektirmektedir. Seçimlerde bağımsız aday olmamıza rağmen göstermiş olduğunuz destek, misyonumuzun bir tercihten öte sizlerin üzerimize yüklemiş olduğu bir görev olduğunu ortaya koymuştur.” diye konuştu.

“BU YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞEYİZ”

“Geri adım atmayacağımıza dair vermiş olduğumuz sözün arkasında durduğumuz gibi bundan sonra alacağımız kararlarda da sizlerle istişare edip hareket edeceğimizin sözünü veriyoruz.” diyen Kahraman, şunları söyledi:

“Her zaman söylediğimiz gibi halka danışacağız ve halkın kararıyla adım atacağız. Seçim dönemi boyunca bizlerle beraber gece gündüz demeden yol yürüyen ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan eş, dost, akraba, gönüldaş ve beraber yol yürüdüğümüz arkadaşlarımıza, hiçbir karşılık beklemeden seçim kampanyamızda görev alan çalışma arkadaşlarımıza, heyecan ve enerjileriyle bize destek olan sevgili gençlerimize, gidilmedik yer ve çalınmadık kapı bırakmayan fedakar kadınlarımıza, sosyal medyada göstermiş oldukları özverili ve özgün çalışmaları ile taraflı tarafsız her kesim tarafından takdir ile karşılanan, bizleri Mardin’in de ötesine taşıyarak Türkiye’de gündem haline getiren sosyal medya ekibimize, basınımızın güzide temsilcilerine, dualarını bizden esirgemeyen kıymetli büyüklerimize ve bizleri güler yüzle karşılayıp bağrına basan tüm Mardin halkına teşekkür ederim. Son olarak halka hizmet etmenin yolunun meşakkatli, dikenli bazı zamanlarda çetin olduğunun farkında olarak bu yolda yürümeye devam edeceğimizi kamuoyuyla paylaşmayı borç biliriz.”