Son Dakika Haberler

Koltuk değnekli görüntüsü ile yürek burkan küçük Muhammed protez bacağıyla top oynadı

Koltuk değnekli görüntüsü ile yürek burkan küçük Muhammed protez bacağıyla top oynadı
Okunma : 6 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın desteğiyle protez ayağa kavuşan küçük Muhammed, Yeni Kızıltepe Spor’un maçını Kaymakam Çam ile izledi, ardından sahaya inip ilk kez topa vurmanın heyecanını yaşadı.

İlçe merkezindeki Sanayi Mahallesi’nde yaşayan Suriyeli Sabri ve Fadile çiftinin Türkiye’de dünyaya gelen çocukları Muhammed’in bacağı, henüz 3 yaşındayken diz kapağından itibaren kesildi.

Çocuğun sokakta koltuk değneğiyle koşmaya çalışırken çekilen görüntüsünün sosyal medyada paylaşılması üzerine, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam ile Kızıltepe Yetim ve Öksüzler Derneği yöneticileri ailesiyle irtibata geçmişti. Çocuğun protez ihtiyacı, bir hayırsever tarafından karşılandı.

Sabah saatlerinde protez ayağına kavuşan küçük Muhammed, akşam saatlerinde de Efeler Ligi’nde mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor erkek voleybol takımının maçını Kaymakam Çam ile birlikte izledi.

Ev sahibi takımın 3-2 kazandığı maç sonrası Kaymakam Çam ile sahaya inen Muhammed, ilk kez topa vurmanın heyecanını yaşadı.

Kaymakam Çam, Muhammed’in heyecanına ortak olurken duygu dolu dakikalar yaşandı.

Kayseri İncesu bilgi İşlem uzmanı İş İlanları. Yelek takım Çizgili ekru katrin butik. Niğde genelinde sebze satışı.