Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Akkoyun kırsal mahalleleri ziyaret etti

Mardin Valisi ve Büyükşehir
Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Yeşilli İlçesine bağlı kırsal Bülbül, Ovaköy ve Zeytinli Mahallelerini ziyaret etti.

Bülbül Mahallesine gelen Vali Akkoyun, Mahalle Muhtarı Ferhan Baş ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ederek talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Vali Akkoyun, Bülbül Mahallesinde bulunan Mor Yakup Kilisesini ziyaretinde Kırklar Kilisesi Papazı Gabriel Akyüz’den bilgi aldı.

Bülbül Mahallesinde bulunan Şehit Bahhi Akgül ve Şemi Ünal’ın kabirlerini ziyaret eden Vali Akkoyun daha sonra kırsal Ovaköy Mahallesine ziyarette bulundu.

Mahalle Muhtarı İsmail Babuş ve vatandaşlar tarafından karşılanan Mardin Valisi Akkoyun, Ovaköy Mahallesi sakinleriyle hasbihal etti.

Vali Akkoyun burada yaptığı konuşmada; “Hemşehrilerimizin yaşadıkları yerlerde mutlu ve huzurlu olmaları için gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gelişen ve değişen ülkemizde, devletimizin kurumları vatandaşlarımızın ayağına gelerek taleplerine yerinde çözüm buluyor” ifadelerini kullandı.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun son olarak kırsal Zeytinli Mahallesini ziyaret etti.

Mahalle hakkında muhtar Siyamed Doğu’dan bilgi alan Vali Akkoyun, mahalle sakinlerini tek tek dinleyerek talep ve ihtiyaçlarını not aldı.

Vali Akkoyun; “Kıymetli hemşehrilerimiz, kapılarımız da gönlümüz de sonuna kadar sizlere açık. Her zaman sizlerin hizmetindeyiz her zaman milletimizin emrindeyiz” dedi.

Yeşilli İlçesi kırsal mahalle ziyaretlerinde Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun’a, Yeşilli Kaymakamı İsmail Güney, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu ile Kurum ve Birim Müdürleri eşlik ederek talep ve ihtiyaçları değerlendirdi