Son Dakika Haberler

Kızıltepe Kaymakamı muhtarlarla buluştu

Kızıltepe Kaymakamı muhtarlarla buluştu
Okunma : 103 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, merkez mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı. Toplantıya kurum amirleri de katıldı.

Belediye Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Bülent Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Gedik, İlçe Jandarma Komutanı Deniz Çezik, Belediye Başkan yardımcıları Aydın Mavidemir ile Mehmet, İlçe Mili Eğitim Müdürü Ahmet Bilen, Devlet Hastanesi Başhekimi Serdar Kalkan, ilçe müftü vekili Kemal Kahraman, SYDV müdürü Alaaddin Özel, Kızıltepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hatip Şeran, muhtarlar ve kurum amirleri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Kaymakam Cıdıroğlu, ilçe halkına daha iyi hizmet verebilmek, vatandaşın talep ve sorunların değerlendirilmesi amacıyla zaman zaman muhtarlar ve idareciler ile bir araya geleceklerini belirtti.

Kaymakam Cıdıroğlu, açılış konuşmasının ardından muhtarların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm konusunda bilgi alışverişinde bulundu.

 

Action oplevelse i hjørring ? se de bedste action oplevelser i hjørring. Så tag gummistøvlerne på og tag med os på en kulinarisk tangsafari ved vandkanten ved kysten. Şanlıurfa kamyon alım satımı.