Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İhtiyaç sahiplerine alışveriş kartı

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kartı dağıtımına başlandı.

Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi, yaptığı çalışmalar ile yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneğini sergiliyor. Vatandaşın kendi ihtiyacını alabileceği alışveriş kartları, oluşturulan ekipler ile sahiplerine ulaştırılıyor.

Vatandaşlara evlerinde teslim edilen kartlarla toplamda 7 bin 500 hane faydalanacak. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde geçerli olan kartlar vatandaşlardan tam not aldı. Kendi istediklerini alabilecek olmaları onları oldukça memnun etti. 2 ay içerisinde 400 lira ile alışveriş yapabilecek olmaları da bayram öncesi yüzlerini gülümsetti.

Alışveriş kartının bulunduğu zarfta Kaymakam/Belediye Başkan V. Hüseyin Çam’ın da Türkçe ve Kürtçe notu yer aldı.

Çam’ın notunda, “Kıymetli Hemşehrim; öncelikle Ramazan ayınızı tebrik ediyor, yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum. Paylaşma ayı olan Ramazan ayında Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi olarak tüm Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde geçerli olan 400 TL limitli alışveriş kartını kullanmanızı temenni ediyor, sizi size sizi Allah’a emanet ediyorum” ifadeleri yer aldı.

Baywin güncel giriş.