Son Dakika Haberler

Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu kimdir?

Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu kimdir?
Okunma : 264 views Yorum Yap

Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Fatif Cıdıroğlu, kimdir?

Fatih Cıdıroğlu, 27 Kasım 1987 İstanbul Fatih Cerrahpaşa doğumlu olup Uzm. Dr. Ayşe Cıdıroğlu ile evli olup Yavuz Alp ve Elif Sayra adında iki çocuğu bulunmaktadır. 103. DönemKaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etmiştir. Tekirdağ Kaymakam Adayı olarak; Tekirdağ Valiliğinde İl Stajı,

Tekirdağ Çorlu ve Çanakkale Gelibolu İlçelerinde Kaymakam Refikliği Stajı, İstanbul’da Mülkiye Başmüfettişi refakatinde Teftiş Stajı, İngiltere’nin Portsmouth şehrinde İngiliz idari sistemi hakkında incelemelerde bulunarak yurtdışı stajını tamamlamıştır. İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığınca düzenlenen Kaymakamlık Kursunu başarıyla tamamlamıştır.

EĞİTİMİ

-İstanbul Fatih Hobyarlı Ahmet Paşa i.Ö.O.

-İstanbul Fatih Koca Mustafa Paşa Lisesi

-Kütahya Dumlupınar Üniv İİBF İktisat-Lisans

-İstanbul Marmara Üniv SBE Uluslararası İktisat-Yüksek Lisans (Devam Ediyor)

-İngiltere Portsmouth LSI ( Language Specialists International)’ da dil eğitimi ve İngiliz idari sistemi hakkında incelemelerde bulunmuştur.

 

De bedste action oplevelse tilbud i dag. Sammen arrangerer vi smagfulde og naturoplevede ture i skjern enge. Trafik sigortasi dosya açma kaskolu araçlar hasar tespiti yapılır kaporta boya mekanik elektrik tüm araçlar yapılır.