Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şükrü Karaboğa: Bilgi, birikim ve liyakatimizle geliyoruz

CHP Mardin Milletvekili Şükrü

CHP Mardin Milletvekili Şükrü Karaboğa, kentin sorunlarını yaşayarak bildiklerini ve bu sorunları çözüme kavuşturmaya muktedir olduklarını söyledi.

Mardin’in Artuklu ilçesine bağlı eski adı ‘Bilali’ olan Alımlı köyünde Uluslararası Tasarım Vakfı, Mardin Turizm İşletmeleri Derneği, Artuklu Belediyesi Mardin Ticaret Odası işbirliği ile geleneksel Bilali Şenliği, bu yıl altıncısı yapıldı.

14 Mayıs seçimleri için seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin Milletvekili Şükrü Karaboğa, Mardin İpekyolu Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu.

“NİTELİKLİ TARIM İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Yaklaşık bir aydır seçim çalışmalarını yürüttüklerini ve vatandaşların kendirine yoğun ilgi gösterdiğini belirten Karaboğa, şöyle konuştu:

“Halkımızın demokrasi ve insan hakları özlemi var. Yine ekonomik sıkıntıları var. Sorunlarının çözüme kavuşması için bizlere ilgi duyuyorlar. Bizde gittiğimiz her yerde liyakatimizi anlatıyoruz. Mardin’in, Kızıltepe’nin bütün sorunlarını biliyoruz ve çözmeye muktediriz. Biz bu şehirde yaşıyoruz, bu ilin ve ilçenin bütün sorunlarını yaşayarak biliyoruz.  Çiftçilerimizin, işçilerimizin, gençlerimizin, kadınlarımızın ve sanayicilerimizin sorunlarını biliyoruz. Öncelikle çiftçilerimizin bütün sorunlarını çözeceğiz. Nitelikli tarım için elimizden geleni yapacağız. Özellikle halkımızı mağdur eden DEDAŞ’ın uygulamalarına son vereceğiz.”

“LİYAKATE OY VERİN”

“Biz bilgi, birikim ve liyakatimizle geliyoruz” diyen Karaboğa, halktan liyakate oy vermelerini istedi. Karaboğa, “Biz sizi mecliste en iyi şekilde temsil edeceğiz. Her gün sahadayız, köylere gidiyoruz, eğlencelerine gidiyoruz, yaslarına gidiyoruz. Bu ili en iyi şekilde biz temsil edeceğiz. Siyasetçilerin makamı halkımızın sandıktaki teveccühüdür. Biz diyoruz ki; ya bize makam vereceksiniz ya da bizi evimize göndereceksiniz. Halkımız bize makam verip meclise gönderirse onları en iyi şekilde temsil edeceğiz.” dedi.