Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti’den ilk defa oy kullanacak gençlere doğum günü sürprizi

AK Parti Mardin Gençlik

AK Parti Mardin Gençlik Kolları, ilk kez oy kullanacak olan gençlerin doğum günlerini kutlamaya yönelik “Genç Arazi” adı verilen bir etkinlik düzenliyor.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarının başlattığı Genç Arazi programı kapsamında AK Parti Mardin Gençlik Kolları da ilk kez oy kullanacak gençlere doğum günü kutlama etkinliği başlattı. Her gün 10 İlçe, merkez mahalle ve kırsal mahallelerde pasta eşliğinde ilk defa oy kullanacak gençlerin doğum gününü kutluyorlar.

Genç Arazi programıyla ilgili bilgi veren İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı, “Cumhurbaşkanımız sayesinde gençlerimiz artık seçen değil seçilen kısımda da yer alıyor. Bu program dâhilinde 2023 yılında ilk defa oy kullanacak genç kardeşlerimizi ziyaret edip doğum günlerini kutluyoruz o mutluluğa ortak oluyoruz. Gençler taze beyindir, taze kandır… Cumhurbaşkanımızın 21 yıldır gençler için yapmış olduğu icraatları gençlere verdiği değerlerden bahsediyor selamlarını iletiyoruz. Bu ülkenin geleceği gençler yeni Türkiye Yüzyılı vizyonu ile emin adımlarla ilerliyor. Gönlümüz de bir sevgimizde. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız güç ve gençliğimizden aldığımız enerjiyle 14 Mayısta tarih yazacak, Türkiye Yüz Yılı’na imzamızı atacağız.  Göreve geldiğimiz günden beri yüz bine yakın ilk defa oy kullanacak gençlere ulaşmak için büyük gayret gösterdik. Binlerce gencin yüz yüze doğum günü kutlayarak, sevinçlerine ortak olduk.“ ifadelerini kullandı.