Son Dakika Haberler

Kaymakam Cıdıroğlu’nun yarıyıl mesajı

Kaymakam Cıdıroğlu’nun yarıyıl mesajı
Okunma : 19 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarıyılının tamamlanması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Cıdıroğlu, mesajında, “Sevgili öğrenciler; birinci dönem çalışmalarınızın karşılığı olan karnelerinizi alıyorsunuz. Gayretiniz, başarınız ve çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Karne; eğitim-öğretim ortamlarında bir dönem boyunca sergilediğiniz performansın geri bildirimidir. Notlar bazen yalnızca rakamlardan oluşmaktadır. Asıl olan sizlerin vatanınıza ve milletinize layık olacak kişiler olmak için sarf ettiğiniz çabalardır. Notlarınız her ne olursa olsun; azminizi ve umudunuzu kaybetmeyin. Gelecek sizlerin çalışmalarınızla şekillenecektir. Yorucu bir yarı dönem geçiren, geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Herkese iyi tatiller diliyorum.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

7 delicious stops on north carolina’s bbq trail. Last minute sardinië tui boek je zonvakantie last minute deals. Melbourne city sights kayak tour.