Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Cıdıroğlu’nun “Ramazan” mesajı

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu,  Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Cıdıroğlu, mesajında şu ifadeleri kullandı: “11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rahmet, mağfiret ve cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayı, Allah’ın dua ve rahmet kapılarının açıldığı, yardımlaşmanın arttığı aydır.

Büyük bir heyecanla kavuşmayı beklediğimiz Ramazan ayını, bu yıl yaşadığımız deprem felaketinin gölgesinde idrak edeceğiz. Sahurun bereketini, iftarın sevincini, teravihin coşkusunu ve Ramazan ayının kutlu güzelliklerini depremzede kardeşlerimiz ile birlikte yaşayacağız. İftar sofralarımızı onlarla paylaşıp bu ayın faziletlerini hep birlikte idrak edeceğiz.

Ramazan-ı Şerif vesilesiyle dualarımızla, birlik ve beraberlikle yaşanabilecek tüm musibetlerden kurtulmak için Allaha sığınalım. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni içinde barındıran bu ayda dua ve ibadetlerimizi layıkıyla idrak edebilelim.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en yoğun yaşandığı bu ayın tüm İslam âlemine hayır, huzur ve barış getirmesini temenni ederim. Sofralarımızdan bolluk ve bereket, gönüllerimizden huzur ve hoşgörünün eksik olmamasını diliyorum.”