Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Cıdıroğlu toplantı ve ziyaretlerini sürdürüyor

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu göreve başlamasıyla birlikte çeşitli kurumlarla toplantı ve ziyaretlerinin yanı sıra hane, esnaf, vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

İlçe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu,  İlçede bulunan Kurum Amirleri ile Belediye birim amirleri ile sık sık bir araya gelerek ilçede yapılacak ve yapılması gereken hizmet ve çalışmaları yakından takip ederken aynı zamanda Merkez ve Kırsal mahalle muhtarları, Sivil toplum kuruluşları, spor kulüpleri, kooperatif ve dernek temsilcileri ile de toplantılar düzenleyerek talep ve şikayetlerini dinliyor.

Göreve başladığı günden bu yana sürekli vatandaşın arasında olmayı tercih eden Kaymakam/Belediye Başkan vekili Cıdıroğlu gerçekleştirdiği toplantılarla birlikte esnaf, hane ve okul ziyaretleri de gerçekleştirerek vatandaşın şikayet ve sorunlarını yerinde dinleyip çözümü konusunda gerekli çalışmaların yapılması için gerekli kurumları harekete geçirip vatandaşım takdirini topluyor.

Daha yaşanabilir bir Kızıltee için çalıştıklarını belirten Kaymakam/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu son olarak Eşi Dr. Ayşe Cıdıroğlu ve ilgili kurum amirleri ile birlikte yatılı okuyan öğrencileri ziyaret ederek kendileri ile sohbet edip sorun ve isteklerini dinledi.

Kadın merkezleri, kurslar ve Okul ziyaretleri de gerçekleştiren Kaymakam/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, Eşi Dr. Ayşe Cıdıroğlu ile birlikte Furkan Doğan kız Anadolu İmam hatip lisesinde öğrenciler ile akşam yemeğinde öğrencilerle bir araya geldi.