Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam’dan yoğun iş temposu

Kaymakam Çam’dan yoğun iş temposu
Okunma : 21 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bilen ve Kızıltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Aydın Mavidemir ile beraber, ilçede gün boyu çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Kaymakam Çam’ın ziyaretleri ilk olarak Mardin Futbol Yıldız Kızlar İl Birinciliği Müsabakasında il birincisi olan Mehmet Emin Değer Ortaokulu öğrencileriyle başladı.

Öğrencilere spor malzemesi hediye eden Çam, “Çocuklarımız çok yetenekli. Onlarla gurur duyuyorum. Sporun her bir alanında yer alan çocuklarımızın nice başarılar elde etmesini temenni ediyorum. Mardin Futbol Yıldız Kızlar İl Birinciliği Müsabakasında il birincisi olan çocuklarımızı ziyaret etmekten son derece mutluyum. Onlar bizleri gururlandırdılar bizler de onları ziyaret ederek sevindirmek istedik” dedi.

Geleceğin sporcuları için ilk adımlar atılıyor

Kaymakam Çam, ardından Kızıltepe Kaymakamlığı ile Kızıltepe Belediyesi’nin desteğiyle Sıtkı Türkoğlu Ortaokulunda kurulan müzik sınıfında öğrencileri ziyaret etti.

Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında da çocuklarla bir araya geldiler.

Çocukları sporla buluşturmayı ve onları geleceğin sporcuları olarak yetiştirmeyi hedefleyen bu proje ile geleceğin sporcuları yetişiyor.

Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında İlçe Gençlik Merkezi’nde çocuklar yeteneklerini keşfediyor. Aldıkları eğitim ve testlerin ardından çocuklar kendilerine uygun olan branşlara yönlendirilerek Spor Branş Eğitim Sürecine tabii tutuluyor. Bu süreçlerin sonunda başarılı olan öğrenciler İleri Düzey Spor Eğitimleri ve Performans Süreci içerisinde Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri ve Kulüplere yönlendiriliyor.

7 delicious stops on north carolina’s bbq trail. Tui valencia last minute – de beste deals van het moment. Millfield eco lodge with views, and inside/outside hangouts, mount view australia.