Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam’dan Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusuna katılım çağrısı

Kaymakam Çam’dan Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusuna katılım çağrısı
Okunma : 173 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, sporseverleri ve vatandaşları,  31 Ekim’de ilki yapılacak Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusuna katılmaya davet etti.

Bu yıl birincisi düzenlenecek Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusu, 21 kilometre ve 5 kilometre halk koşusundan oluşuyor.

Güzergâh, Halı Sokağından başlayıp Vakıf Banktan- üç yola, oradan Mardin Caddesi, havaalanı, Selen Kışlası ve son olarak Mehmet Akif İnan İmam Hatip lisesinin oradan dönüşü sağlanarak tekrar start yerine geri dönülerek son bulacak.

Tek şeritte gidilip tek şeritte geri dönülecek. Trafik bir şeride kapalı olacak.

Yarışmaya katılan her sporcuya; anı madalyası, t-shirt, çanta ve dereceye giren sporculara kupa verilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler Mezopotamya Yarı Maratonu sayfasından https://mezopotamyayarimaratonu.com/tr başvurularını yapabilirler.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “Uluslararası Mezopotamya Yarı Maratonu hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Tüm halkımızı bölgede ilk defa yapılacak olan, 350’nin üzerinde Yerli ve Yabancı sporcuların katılacağı aynı zamanda Halk Koşusunun da olacağı Uluslararası Mezopotamya Yarı Maratonuna davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

有投資價值?事實證明是白金. Traffic + leads = a whole lott.... Link.