Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Çam’dan Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusuna katılım çağrısı

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, sporseverleri ve vatandaşları,  31 Ekim’de ilki yapılacak Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusuna katılmaya davet etti.

Bu yıl birincisi düzenlenecek Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusu, 21 kilometre ve 5 kilometre halk koşusundan oluşuyor.

Güzergâh, Halı Sokağından başlayıp Vakıf Banktan- üç yola, oradan Mardin Caddesi, havaalanı, Selen Kışlası ve son olarak Mehmet Akif İnan İmam Hatip lisesinin oradan dönüşü sağlanarak tekrar start yerine geri dönülerek son bulacak.

Tek şeritte gidilip tek şeritte geri dönülecek. Trafik bir şeride kapalı olacak.

Yarışmaya katılan her sporcuya; anı madalyası, t-shirt, çanta ve dereceye giren sporculara kupa verilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler Mezopotamya Yarı Maratonu sayfasından https://mezopotamyayarimaratonu.com/tr başvurularını yapabilirler.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “Uluslararası Mezopotamya Yarı Maratonu hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Tüm halkımızı bölgede ilk defa yapılacak olan, 350’nin üzerinde Yerli ve Yabancı sporcuların katılacağı aynı zamanda Halk Koşusunun da olacağı Uluslararası Mezopotamya Yarı Maratonuna davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.