Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam’dan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” mesajı

Kaymakam Çam’dan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” mesajı
Okunma : 21 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Çam, mesajında, gazetecilerin gününü kutlayarak şöyle dedi:

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak adına kutlanan bir gündür. Gecesini gündüzüne katarak çalışan bütün değerli basın mensuplarımızın gününü kutluyorum. Toplumu doğru bir şekilde bilgilendirme noktasında gösterdikleri çaba takdire şayandır.

Ülkemizde ve dünyada yaşanan olayları tarafsız bir şekilde bizlere sunan değerli basın mensuplarımız özveri ile çalışmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Gazeteciler, kanunun ve umumun menfaatlerinin aksine muamelelere şahit ve vakıf oldukları takdirde gerekli yayında bulunmalıdır.’

Bu duygu ve düşüncelerle; doğru ve tarafsız gazetecilik anlayışı çerçevesinde toplumu aydınlatan, tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”

Explore rare early american tattoo history through these fascinating images tattoo box. خرید دریچه بازدید. Fast food restaurant.