Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Tuncay Akkoyun, basın mensupları ile bir araya geldi

Mardin Valisi ve Büyükşehir

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, basın mensupları ve gazetecilerle bir araya geldi.

Düzenlenen programda Vali Akkoyun, konuşmasında, toplum ile kamu arasında köprü olma görevini üstlenen, ilimizde yapılan, planlanan ve devam eden çalışmaları destekleyerek hem yerel hem de ulusal ve uluslararası platformlara taşıyan, mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle gazetecilerin çalıştıklarını ifade etti.

Son dönemde ilimizde gerçekleştirilen yatırımlar ve yürütülen çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgi veren Vali Akkoyun, basın mensuplarının gündeme dair sorularını cevaplandırdı, katılımlarından dolayı basın mensuplarına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Mardin’de gerek yerel gerek ulusal basının temsilcileriyle iş birliklerini sürdüreceklerinin altını çizen Vali Akkoyun, şunları söyledi:

“Ortak amacımız bu nadide şehrin güvenliği, huzuru ve gelişimi için çalışmaktır. Şunu özellikle ifade etmem gerekirse ilimizin refahı için devletimiz vatandaşımızın her zaman destekçisi olmaya devam edecektir. Bu yüzden iletişim kanallarımızı hep açık ve şeffaf bir şekilde birbirimize destek olalım ve Mardin için en iyisini en güzelini birlikte yapalım”

Vali Akkoyun, gazetecilerin sorularını yanıtlamasının ardından Mardin’de yürütülen çalışmalarla ilgili olarak gazetecilerle bir süre sohbet etti. Gazetecilerin Vali Akkoyun ile hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından program son buldu.