Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Çam, gaziler ve şehit yakınlarıyla yemekte buluştu

19 Eylül Gaziler Günü

19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle şehit aileleri, gaziler ve aileleriyle yemek programında bir araya gelen Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “Devletin bütün imkânlarıyla hizmetinizde olmaktan büyük şeref duyuyoruz” dedi.

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde “19 Eylül Gaziler Günü” münasebetiyle şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

Hikmet Usta Kebap Salonu’nda düzenlenen programa Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Cumhuriyet Başsavcısı Sinan Biter, ilçe protokolü, kurum müdürleri, gaziler ve şehit yakınları katıldı.

Yemekte konuşan Kaymakam Çam, kahraman gazilerin “19 Eylül Gaziler Günü”nü kutladığını belirterek, şunları söyledi:

“Gazilerimizi ve şehitlerimizin yakınlarını misafir etmekten memnuniyet duyuyorum. Ülkemizin bayrağının çok daha yükseklerde dalgalandırılabilmesi adına canından ve bedeninden vazgeçerek ülkeyi savunmuşlardır. Ülke adına, millet ve bayrak adına vermiş olduğunuz bu değerli mücadeleden dolayı hepinize, her bir ferdimize canı gönülden devlet olarak şükranlarımızı sunuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde, özellikle son dönemde gazilerimize, şehit yakınlarımıza ve değerli ailelerine yapılan hizmetleri hepiniz biliyorsunuz. Devlet ve millet olarak, sizlere şükranlarımızı sunuyoruz. Devletin bütün imkânlarıyla hizmetinizde olmaktan büyük bir şeref duyuyoruz. Bütün vatandaşlarımıza kapımız açık ama özellikle sizlere sonuna kadar açık. Tekrardan hepinize hoş geldiniz diyor, sizleri saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.”

Yemekli program, gazi ve şehit yakınlarına çeşitli hediyelerin verilmesiyle son buldu. (Mardin İpekyolu Gazetesi)