Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma Nusaybin’de seçim çalışmalarının startını verdi

Mardin İl Başkanı Vahap

Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Mardin’imizin her bir metrekaresini kapsayacak şekilde gidilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız” dedi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında Nusaybin İlçesi’nde bazı toplantı, temas ve ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Nusaybin İlçe Teşkilatıyla yaptığı toplantının ardından Nusaybin İlçe Başkanı Latif Özel ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Hamıka Aşireti Dayanışma Derneği, Alika Aşireti fertleri, Bublana Aşireti Derneği, Kızılay Nusaybin Şubesi’ni, Nusaybin Ticaret Odası, Nusaybin Ziraat Odası, Nusaybin Ticaret Borsası, Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, esnaf buluşmaları ve ardından yağışlar nedeniyle yaşanan selden etkilenen Beyazsu Mahallesi’ni ziyaret ettiler.

“BİZ TEŞKİLATLARIMIZLA GÜÇLÜYÜZ”

İl Başkanı Vahap Alma yapılan çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Mahalle başkanlıklarından ana kademeye kadar teşkilatlarımızın özverili çalışmaları bizleri daima mutlu etmiştir. Haktan yana halka hizmet şiarıyla siyasette yer almak, emek harcamak bizler için her zaman gurur verici olmuştur. Temel taş olarak algıladığımız teşkilatlar bir oluşumun omurgası niteliğindedir. Bizler teşkilatlarımızla daha güçlüyüz, daha diriyiz. Her bir arkadaşımızın çalışması, çabalaması, memleketinde bir çivi dahi olsa çaktığını görmek bizleri her zaman heyecanlandırmıştır. Durmadan hareket eden yapımızla sürekli bir yerlerde olmak, nerde olursa olsun vatandaşımızın güvenini kazanmak yaptığımız önemli hususların başında gelmektedir” dedi.

“NUSAYBİN’DEN ALDIĞIMIZ GÜVEN MEMNUNİYET VERİCİ”

“Hamıka Aşireti, Alika Aşireti fertleri ve Bublana Aşiretleri gibi köklü ailelerin önde gelenleri ve fertleriyle bir araya geldik” diyen Alma, “”Partimize ve heyetimize göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Onların desteği, bizlere olan güvenleri en büyük umudumuzdur.  Nusaybin Ticaret Odası, Nusaybin Ziraat Odası, Nusaybin Ticaret Borsası, Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve üyelerini ziyaret ederek ilçemizle ilgili yapılan ve yapımı devam eden çalışmaların istişaresini gerçekleştirdik. Allah’a hamdolsun onlardan aldığımız güven ve memnuniyet çalışmalarımızın şevkini artırmıştır. AK Parti hükümetimiz Nusaybin’e vermiş olduğu değerle birlikte birçok yatırıma imza atmıştır. İnşallah bundan sonrada kadim Nusaybin için durmadan çalışacak, hizmet edeceğiz.” diye konuştu.

14 MAYIS’A SAYILI GÜNLER KALDI

İl Başkanı Alma, “Programlarımız dâhilinde Nusaybinimizin vefakâr esnafıyla bir arada olduk. Kendilerini tek tek ziyaret ederek hasbihalde bulunduk. İstek ve önerilerine kulak kabartarak ihtiyaçları doğrultusunda her zaman yanlarında olduğumuzu belirttik. AK Partimiz dün olduğu gibi bundan sonra da gerçekleştireceği reformlarla esnaflarımızın daha da kalkınmasına önemli katkılarda bulunacaktır. Evet 14 Mayıs’a sayılı günler kaldı. Bu minvalde Mardin’imizin her bir metrekaresini kapsayacak şekilde gidilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız. İnşallah halkımızın önemli desteği ve teşkilatlarımızın çalışmalarıyla o gün ülkemiz için daha güzel günlerin habercisi olacaktır” ifadelerini kullandı.