Son Dakika Haberler

Kahramanlar Motors açıldı

Kahramanlar Motors açıldı
Okunma : 15 views Yorum Yap

DİPA Yapı İnşaat ve Danışmanlık Otomotiv sektörü üzerine faaliyet gösterecek olan Kahramanlar Motors, Kızıltepe’de Hava Limanı Karşısında faaliyetlerine başladı.

Kızıltepe’de Emlak İnşaat Otomotiv sektörüne yeni bir soluk getirecek olan Kahramanlar Motors, gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. Kızıltepe – Mardin Karayolu üzerinde Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Hava Limanı karşısında Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi de olan Mehmet Salih Kahraman tarafından hizmete açılan işyerinin açılışına Saadet Partisi Mardin İl Başkanı Av. Vejdin Koçhan, Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı Mehmet Şerif öter, Kanaat Önderleri Mehmet Hadi Kahraman, Vedat Timurağaoğlu, Beşir Dündar’ın da aralarında bulunduğu seçkin davetliler katıldı.

Kahramanlar Motors – Emlak İnşaat Otomotiv’in Sahibi Mehmet Salih Aslan, yaptığı açıklamada “Mardin’de aynı kompleks içerisinde bugünden itibaren Emlak İnşaat Otomotiv alanında da güvenli bir adres olmak üzere çalışmalarımıza başladık. Mardinli hemşerilerimize en güzel hizmeti vermeyi arzuluyoruz. Söz konusu sektörlerin hepsinde güvene dayalı ticaret alanı olduğu için bu değerler noktasında işimizi hakkıyla yapacak kısa süre içerisinde farkındalığımızı ortaya koyacağımıza inanıyorum” dedi.

 

 

 

Erbaa'da kavşakta meydana gelen kaza sonucunda motosiklet şoförü ağır yaralandı olay merkezİ. Как. مجله خبری کشاورزی.