Son Dakika Haberler

Kahraman’dan Güneydoğu Galericiler Sitesi esnafına ziyaret

Kahraman’dan Güneydoğu Galericiler Sitesi esnafına ziyaret
Okunma : 22 views Yorum Yap

Mardin Bağımsız Milletvekili Mehmet Vejdi Kahraman, seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı. Kızıltepe Güneydoğu Galericiler Sitesi’ndeki esnaf ziyaret eden Kahraman, “Benim tarafım ve safım Mardin halkının tarafı ve safıdır.” dedi.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlere sayılı günler kala Mardin Bağımsız Milletvekili Mehmet Vejdi Kahraman’ın hızlandırdığı çalışmaları her yerde coşkuya neden oluyor. Halk buluşmalarını gerçekleştiren Kahraman, gittiği her yerde vatandaşlardan ilgi görürken, Mardin için mücadeleye devam edeceğini dile getiriyor. Kahraman’ın ziyaretleri sırasında ortaya çıkan görüntüler dikkat çekiyor. Kahraman, bazen çiçeklerle bazen gülen yüzlerle bazen de gurur gözyaşları ile karşılanıyor.

“Mardin için bağımsızlık vakti” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Kahraman, Kızıltepe Güneydoğu Galericiler Sitesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

Kahraman, ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamada, “Kızıltepe Güneydoğu Galericiler sitesindeki kıymetli esnafımız ve halkımızı ziyaret ettik. Halkımıza karşı çok şükür alnımız açık bir şekilde programlarımızı yürütüyoruz. Bizi gördüğünde duygusallaşan, ağlayan değerli büyüklerimiz olduğu gibi gençlerimizde ise gözlerindeki enerji ve heyecanı görebiliyorum. Esnaflarımız ise her şeyin gayet farkında olduğu gibi enflasyona yenildiklerini ve piyasanın sıkıntıları bizlere ifade ediyorlar. Benim tarafım ve safım Mardin halkının tarafıdır ve safıdır. Benim istikametim, yolum ve safım değerli Mardin halkıdır, Mardin’in geleceğini 5 yıl daha ipotek altına almak isteyen bir avuç mutlu azınlık değil…” ifadelerini kullandı.

Big4 saltwater @ yamba holiday park, palmer island australia. De beste tui albufeira last minute deals. Hvad er prøv surfing i cold hawaii, thisted ?.