Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti heyetinden Savur ve Ömerli’ye ziyaret

Mardin’de AK Parti’den oluşan

Mardin’de AK Parti’den oluşan heyet, Savur ve Ömerli ilçelerini ziyaret ederek bazı programlara katıldılar.

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, İl Başkanı Vahap Alma ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Savur ve Ömerli ilçelerinde düzenlenen programlara katıldılar.

Programlar kapsamında, Savur ilçesi Yenilmez ve İçören Mahalleleri arası bağlantı yolunda devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde incelediler. Savur İlçesi Yenilmez Mahallesi Muhtarı Hasan Oğuz ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti heyeti hemen ardından AK Parti Savur İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek teşkilatlarla buluştular. Programın devamında AK Parti Ömerli İlçe Başkanlığı, Ömerli Belediyesi, şehir merkezi yol yapım çalışmaları incelemesi, sosyal tesisler ve bazı taziye ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma yapılan çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamalarda, “AK Parti kurulduğundan bu yana şehirlerin kalkınmasında ve millete hizmet yolunda durmadan çalışmış, büyük atılımlara imza atmıştır. Doğu-batı ayrımı yapmaksızın her kesime hizmet götürmeyi şiar edinen AK Parti gönüllerin partisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu minvalde Savur ve Ömerli ilçelerimizde yapılan yollardan hizmet binalarına kadar her alanda yapılan çalışmalar takdire şayandır. Özellikle cıvıl cıvıl bir ortamda her türlü spor etkinliklerinin yapıldığı spor komplekslerinin hizmete sunulması ilçelerimize ayrı bir ortam oluşturmuştur. İnşallah önümüzde ki süreç boyunca da Mardin ve ilçelerimiz için yapılması gereken her konuda elimiz taşın altına koymaktan asla çekinmeyeceğiz.” dedi.

Savur ve Ömerli İlçelerine yapılan ziyaretlerde birçok hizmetin hayata geçirildiği ya da proje yapım çalışmalarının devam ettiğini gördüklerini belirten AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, “Yapılan çalışmalar neticesinde ilçelerimizde hızlı bir değişimin olduğunu hep birlikte gördük. Merkez ve kırsal mahalleler fark ettirmeksizin yapılan yol yapım ve parke çalışmalarının olduğunu görmek bizleri sevindiren hizmetlerin başında oldu. Ömerli ilçemizde yapımı devam eden yeni belediye binası ve yüzlerce gencimize hizmet veren spor komplekslerin olması AK Parti belediyeciliğinin ne kadar önde olduğunu gösteriyor. Her türlü spor dalının yer aldığı kompleksler gençlerimizin farklı mercilere değil de ülkesine ve milletine faydalı birer fert olarak yetişmelerinin önünü açmış oldu. Yapmış olduğu çalışmalarından dolayı Ömerli Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.