Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş seçim çalışmalarına devam ediyor

İYİ Parti Mardin Milletvekili

İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş; Kızıltepe, Artuklu, Ömerli, Savur, Midyat ve Dargeçit ilçelerinde seçim çalışması yürüttü. Saha ziyaretlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Milletvekili adayı Abeş, “Bizler adımız gibi Mardin’e İYİ geleceğiz ve İYİ’liklere vesile olacağız” dedi.

Türkiye, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine kilitlenirken, partiler ve milletvekilleri adayları çalışmalarını hızlandırdı.

Sahadaki çalışmalarını hızlandıran İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş, Kızıltepe başta olmak üzere Artuklu, Ömerli, Savur, Midyat ve Dargeçit ilçelerinde vatandaşla buluştu, sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Gittiği her yerde vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Milletvekili Abeş, kendisini yoğun ilgi ile karşılayan ve destekleyen seçmenlere teşekkür ederek, gösterdikleri teveccühe layık olmaya çalıştığını söylüyor.

“ESNAF, SORUNLARININ BİZİM ÇÖZECEĞİMİZİ BİLİYOR”

Ziyaretlerine ilişkin gazetecilere değerlendirmelerde bulunan Abeş, özellikle esnaf ziyaretinde yoğun şikâyetlerin kendilerine iletildiğinin altını çizerek, şunları söyledi:

“Hangi sektörde olursa olsun esnaflarımız sıkıntı yaşıyorlar, Ekonomik krizin pençesinde ayakta kalma mücadelesi veriyorlar. Ve esnafımız, bu sorunların İYİ Parti iktidarında çözüleceğini biliyorlar. Bizim iktidarımız bu sorunları kökten çözeceğiz, bunda kimsenin şüphesi olmasın. Kızıltepe ziyaretimizde çiftçimiz kan ağlıyor. Tarımın anavatanı Mezopotamya Ovası’nda emekçi çiftçilerimiz sorunlarını dinledik. Bizler bu sorun ve sıkıntıları yakinen biliyoruz ve yaşıyoruz zaten. İYİ PARTİ iktidarında milletimizin sorunlarına çözüm olacağımızın sözünü veriyoruz. Bizler adımız gibi Mardin’e İYİ geleceğiz ve İYİ’liklere vesile olacağız inşallah. 15 Mayıs sabahı tarih yazmak için çıktığımız bu yolda bize güvenen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.”