Son Dakika Haberler

HÜDA PAR İl Başkanı Çevik’ten taziye teşekkürü mesajı

HÜDA PAR İl Başkanı Çevik’ten taziye teşekkürü mesajı
Okunma : 68 views Yorum Yap

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik, vefat eden amcasının oğlu Hamit Çevik’in taziyesine ilişkin teşekkür mesajı yayımladı.

İl Başkanı Çevik, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Allah’tan geldik ve yine dönüşümüz O’nadır. Ailemizin çok değerli fertlerinden, esnaflık işi ile uğraşan, çok elim ve acı verici bir kaza sonucu; Hakkın rahmetine kavuşan, amcamızın oğlu HAMİT ÇEVİK’in Hastane de geçirdiği süre zarfı ve taziyesi süresince acımızı paylaşmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafından taziyemize icabet eden, telefon ile arayan, mesaj gönderen başta #HÜDAPAR Genel Başkanı Sn Zekeriya Yapıcıoğlu ve tüm HÜDA PAR Camiasına, Değerli Alim ve büyüklerimize, Mülki idari amirlerimize, Kurum idarecilerine, Siyasi, Basın, Meslek ve Sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, Kanaat Önderlerimize, Muhtarlarımıza, Esnaflarımıza tüm dost, akraba ve sevenlerimize ÇEVIK AİLESİ adına teşekkür ederim. Rabbim cümle geçmişlerimize rahmet, herkese sıhhat selamet ve afiyetler dilerim. Rabbim hepinizden razı olsun inşallah. Selam, hürmet ve dua ile…”

De bedste action oplevelse tilbud i dag. Ontdek snel het aanbod van tui en boek vandaag nog jouw last minute vakantie naar albufeira. Tour takers safari.