Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu’ndan yılsonu etkinliği

Mardin’in Artuklu ilçesinde eğitim

Mardin’in Artuklu ilçesinde eğitim veren Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu, yılsonu etkinliği düzenledi.

Mardin için bir alternatif olan ve kaliteli eğitimiyle ümit vadeden Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu, bu yılı dolu dolu geçen yılsonu etkinlikleri ile tamamladı.

Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen şenlikte öğrenci ve öğretmenlerin yüreğinden kopan şiirler, aylarca süren çalışmaların ürünü tiyatro oyunları, öğrencilerin el emeği göz nuru ürünlerinin sergilendiği stantlar ve kültür-eğlence kapsamında yarışmalarla izleyiciler duygu dolu ve güzel bir akşam geçirdi.

Öğrenci velilerinin ve Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulunun gönüldaşlarının yoğun katılımının olduğu yılsonu şenliklerinde konuşan Okul Müdürü Şeyhmus Demir, şöyle dedi:

“Bizler bu yola çıkarken bir çiçekle baharın gelmeyeceği realitesiyle moralimizi bozmadık, aksine her baharın bir çiçekle başladığı inancıyla çalıştık. Bu inancımız sayesinde medeniyetler şehri Mardin’imizin birçok anlamda eksiğini giderip şehrimize örnek okul olma yolunda ilerledik. Bu akşam da sergilenen ürünler bu yılın bir özeti.”

Gelecek yıl için de kendilerini takipte kalmalarını belirten Şeyhmus Demir, “Bir sene boyunca velilerimiz ve gönüldaşlarımızla birçok etkinlikte bir araya geldik. Maddi manevi anlamda yaptığımız hiçbir çalışmada bizi yalnız bırakmayan değerli gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz.” diye konuştu.