Son Dakika Haberler

Derik’te yarı olimpik kapalı yüzme havuzu faaliyete giriyor

Derik’te yarı olimpik kapalı yüzme havuzu faaliyete giriyor
Okunma : 27 views Yorum Yap

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilatı ile Derik Belediyesinin işbirliğiyle ilçeye kazandırılan yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun açılışına günler kaldı.

Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Evren Çakır’ın himayelerinde futbol, atletizm ve badmintonda birçok tarihi başarıya imza atan Derikli gençleri yüzme heyecanı sardı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Başkanlığı ve Derik Belediyesinin işbirliğiyle yapılan Derik’in ilk yarı olimpik yüzme havuzu önümüzdeki günlerde faaliyete girecek.

Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Evren Çakır, konu ile ilgili yaptığı açıklamada ilçede yapılan, devam eden ve planlanan birçok proje olduğunu anımsatarak, “Gençlerimizi sporla, sanatla, ilim ve bilimle geleceğe hazırlamaya kararlıyız.” dedi.

Kaymakam Çakır, yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun Derikli gençlere, sporculara ve sporseverlere hayırlı olmasını diledi.

 

 

Kuzey amerika ülkesi meksika’yı alt üst eden ovidio guzman lopez’in abd’ye teslim süreci tamamlandı. 30 августа в преддверии дня знаний повели девятый по счету valostartup meetup. سید جواد ساداتی نژاد.