Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çocuk bayramında tedavi gören çocuklar unutulmadı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı’nda hastanedeki hasta çocuklar unutulmadı.

Mardin Kızıltepe ilçesinde Çocuk Bayramında hastaneden tedavi gören çocuklar ziyaret edilerek oyuncak dağıtıldı.

Kızıltepe ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 102.Yıldönümü nedeniyle yapılan kutlamalar kapsamında Çocuk bayramında rahatsızlıkları nedeniyle hastanede tedavi altında olan çocuklar da çocuk bayramında unutulmadı. Hastanede yatan çocuklar ziyarete edilerek kendilerine hediyeler verildi, şifa dilendi.

Hastane ziyaretinde, Kızıltepe Halk Eğitimi Merkezinin giyim ve el sanatları kurslarında sıfır atık kapsamında üretilen Geleneksel ve Doğal Oyuncaklar Devlet Hastanesi Çocuk polikliniğinde yatan hasta çocuklara Kaymakam Refiki Can Alperen Taşavlı, Ak Parti ilçe başkanı Bülent Şahin, Kızıltepe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Abdulkadir Gümüş, Müdür yardımcıları Mehmet Büyük ve Şehnaz Akbaba ile Kızıltepe Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı Uzman Doktor Serdar Cengiz, Sağlık bakım müdürü Songül Akdağ ile Hastane Müdürü Abdullah Saruhan tarafından kendilerine hediye edildi.

Oyuncak hediye edilen çocuklar aldıkları hediyelerin mutluluğu ve gülüşleri görülmeye değerdi. Ziyarette çocukların refakatçısı aileler ile de görüşülerek sorulup şifa dilendi.

Hastane yönetiminin de katıldığı etkinlikte Kaymakam Refiki Ailelere ve çocuklara acil şifalar dileyip oyuncakları ile keyifli vakit geçirmeleri dileklerinde bulundu.