Son Dakika Haberler

CHP Milletvekili Adayı Karaboğa, Kızıltepe’de esnaf ziyareti yaptı

CHP Milletvekili Adayı Karaboğa, Kızıltepe’de esnaf ziyareti yaptı
Okunma : 24 views Yorum Yap

Seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe’de esnaf ziyareti yapan CHP Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa, “Sana söz olsun esnaf kardeşim: Bu düzeni değiştireceğiz.” dedi.

14 Mayıs seçimleri için seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin Milletvekili Şükrü Karaboğa, bu kapsamda Kızıltepe esnafını ziyaret etti.

Ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Karaboğa, şunları kaydetti:

“Kızıltepe’de esnafımızla birlikteyiz. Kazancı alın terine dayanan, halkımızla hep iç içe olan muhabbetine doyum olmayan esnafımız. Eskiden bereketi hiç eksik olmazken bugün ekonomik krizden hepimiz gibi esnafımız da oldukça etkilendi. Birçok esnafımız artık geliri giderinden az kaldı diye dükkânını kapatmak zorunda kaldı, faturalarını ödeyemeyecek duruma geldi. İşçilerini işten çıkartmak zorunda kaldı. Biz bunların hepsinin farkındayız. Sana söz olsun esnaf kardeşim, bu düzeni değiştireceğiz ve bereketi eksik olmayan günleri geri getireceğiz.

En privat helikoptertur er en helt særlig oplevelse, hvor du kan få udsigten helt for dig selv. Kan je niet wachten op deze aanbiedingen, boek dan vandaag nog jouw last minute bij center parcs les ardennes. […]read more… from lake manyara national park.